NM for barn og ungdom 2013!

Årets NM for barn og ungdom går av stabelen på Rica Hotel i Hamar denne helgen. Fra Harstad stiller ni unge herremenn fordelt over flere aldersklasser:

Klasse A: (1987 – 1996)
Ødøn Toth Engegård
Klasse C: (1999 – 2000)
Christoffer Langseth
Idar Evenstad
Klasse B: (1997 – 1998)
Johan Pettersen
Klasse F: (2003)
Vegard Steinheim
Sigurd Moen Hagen
Torben Skogen
Ottar Opsal
Levi Haldorsen

 

 

En liten oppsummering av første dag i Hamar. I første runde var det nok en del spente gutter som lurte på hva som ventet dem. Det ble ikke store poengfangsten, men guttene i klasse F imponerte med 3.5/5. Totalt ble det da 3.5 av 9 mulige poeng.

I runde to slo flere av våre spillere tilbake. Ødøn, Johan og Idar var tilbake med seier, mens Torben fortsetter sitt gode spill og har 2 av 2. Restene av guttene våre tapte dessverre. I morgen er det tre runder på programmet. Vi blir garantert til å slå hardt tilbake etter en litt ujevn start.

Resultatlister